Super Taxi Driver

Super Taxi Driver dla Java

Wyścigi taksówką na Java

Super Taxi Driver to darmowa gra wyścigowa na telefony Java. Wyróżnia się ona prostymi zasadami i łatwą kontrolą nad pojazdem. Jeśli lubisz gry wyścigowe i masz telefon z Java - pobierz Super Taxi Driver!Na początku gry mamy do dyspozycji trzy... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwe sterowanie
  • 3 stopnie trudności

Wady

  • Wymagana wysoka precyzja przy "odbieraniu klienta"
  • Grafika

Niezły
6

Super Taxi Driver to darmowa gra wyścigowa na telefony Java. Wyróżnia się ona prostymi zasadami i łatwą kontrolą nad pojazdem. Jeśli lubisz gry wyścigowe i masz telefon z Java - pobierz Super Taxi Driver!

Na początku gry mamy do dyspozycji trzy modele samochodów, reszta jest zablokowana, aż do czasu przejścia kolejnych etapów. Zadaniem gracza jest przejechanie z jednego miejsca mapy do drugiego w ściśle określonym czasie. We wskazanym miejscu należy odebrać klienta czekającego na kurs. Po drodze trzeba uważać na innych uczestników ruchu i zdradliwe zakręty.

Grafika Super Taxi Driver na Java prezentuje się raczej słabo. Tekstury rażą pikselami, a modele samochodów kanciastymi kształtami. Sama rozgrywka jest jednak całkiem przyjemna, a dzięki łatwemu sterowaniu łatwo o dobry wynik.

Super Taxi Driver na pewno nie porwie Cię do gry na długie tygodnie, ale jak na grę na Java to jest całkiem fajna. To niezobowiązująca rozrywka dla fanów gier wyścigowych. Jeśli masz telefon obsługujący Java - pobierz Super Taxi Driver i sprawdź tę produkcję osobiście.

Najczęściej pobierane Sportowe na java

Super Taxi Driver

Download

Super Taxi Driver 1.01

Opinie użytkowników o Super Taxi Driver

Sponsorowany×